GM

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія ГеоМетр Інтернешнл з 2010 року успішно працює в галузі аграрних технологій, є виробником систем точного землеробства та систем автоматизації сільськогосподарських процесів. Наші розробки успішно використовуються серед споживачів аграрного сектору, а також затребувані в Україні, Казахстані, Азербайджані, Грузії, Польщі, Молдові, а також у Канаді, США та країнах Латинської Америки.
Компанія також є офіційним дистриб'ютором в Україні систем автопілотування та авто підрулювання для сільгосптехніки від бренду FJDynamics.
За час нашої роботи компанією було створено та розвинуто кілька успішних напрямків у своєму бізнесі. Першим продуктом компанії була розробка системи виміру площі полів під торговою маркою "Геометр". Точне вимірювання площі полів будь-якої форми та конфігурації. Один з найкращих у сегменті вимірювальних GPS приладів.
Наступним кроком компанії була розробка системи паралельного водіння, яка не поступалася б за якістю і точності пристроям популярних і відомих виробників. У 2013 році було представлено низку приладів під торговою маркою "ГеоТрек". Прилади ГеоТрек зібрані з використанням кращих комплектуючих: найбільші, яскраві та контрастні дисплеї, протиударний та захищений від попадання пилу корпус, а також вибір точності зовнішнього GNSS приймача.
Система паралельного водіння ГеоТрек розрахована на різних користувачів: приватних фермерів та великих агрохолдингів. Системи ГеоТрек доступні за ціною, мають найвищу якість складання та матеріалів.
У 2016 році було випущено нове покоління пристроїв та програмного забезпечення geometer SCOUT для точного землеробства, яке призначене для агрономів, обліковців та керівників агропідприємств. Успіх нової програми вивів компанію за рамки точного землеробства, і зараз, новим додатком geometer SCOUT користуються не лише агропідприємства, а й будівельні компанії, геодезичні та компанії з ландшафтного дизайну, комунальні та енергетичні підприємства, гірничо-збагачувальні комбінати, лісові господарства.
Фахівці компанії ГеоМетр постійно пропонують нові ідеї та розробки для забезпечення потреб сільського господарства. Компанія завжди пропонує більше і витримує середню ринкову ціну.