GM

Умови оплати та доставки

Варіанти оплати

Розрахунковий рахунок

Оплата на розрахунковий рахунок за реквізитами Рахунок на оплату та договори

Платіж за післяплатою

Оплата можлива при отриманні товару у пункті видачі Нової Пошти або кур'єрською службою доставки Нової Пошти. При оплаті післяплати служби надають цю послугу стягують додаткову комісію за переказ коштів.

Готівкою кур'єру

Ви можете сплатити замовлення кур'єру безпосередньо в момент доставки або самовивезення. Касовий чек разом із товаром.

Способи доставки

Транспортна компанія

Пересилання транспортною компанією Нова пошта або відправка будь-якою транспортною компанією на вибір Покупця. Відправлення проводиться щодня з понеділка по п'ятницю після 15.00.

Доставка за рахунок Продавця

При виборі опції із встановленням автопілоту, доставка по Україні відбувається за наш рахунок.


Інформація для покупця!

  • При доставці, Замовлення вручається Покупцю або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець і третя особа називаються «Одержувач»). У разі неможливості отримання Замовлення, що оплачується за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручено особі, яка може надати відомості про Замовлення (номер замовлення та/або ПІБ Одержувача), а також сплатити вартість Замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.
  • Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип та номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональних даних Одержувача
  • Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення. У разі недоставки Замовлення Продавець відшкодовує Покупцю вартість передплаченого Покупцем Замовлення та доставки у повному обсязі після отримання від Служби доставки підтвердження втрати Замовлення.
  • Обов'язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним у момент вручення кур'єром Товару Одержувачу або отримання Товару Одержувачем у транспортній компанії.
  • Здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, що купується Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього.